ARGELA İstanbul Türkiye’de gerçekleştirilen IEEE NOMS 2016’da Makalelere Sponsor Oluyor ve Sunuyor

25 Nisan 2016
ARGELA İstanbul Türkiye’de gerçekleştirilen IEEE NOMS 2016’da Makalelere Sponsor Oluyor ve Sunuyor

1988'den bu yana 2 yılda bir düzenlenen IEEE/IFIP Ağ Operasyonları ve Yönetimi Sempozyumu, NOMS 2016, ana IEEE İletişim Topluluğu forumu olarak iletişim teknolojisi yönetimine ilişkin teknik değişim ve araştırmaya, geliştirmeye, entegrasyona, standartlara, hizmetlere ve kullanıcı topluluklarına odaklı iletişim teknolojileri forumu olarak 28 yıllık geleneği sürdürecek. NOMS 2016 “Her Şeyi Güvenli, Akıllı ve Hiper Bağlantılı Bir Dünyaya Doğru Yönetmek” temasına odaklanarak akıllı ve hiper bağlantılı ortamların (akıllı şehirler, nesnesel internet vb.) yanısıra, gelecek şebeke ve ICT altyapıları için yeni ve oluşmakta olan yaklaşımlarla teknik çözümleri de sundu. http://noms2016.ieee-noms.org/

Argela IEEE NOMS sırasında iki rapor sunacak: 

  • Can Altay, Nazlı Zeynep Bozdemir ve Erdoğan Çamcıoğlu tarafından hazırlanan “Kamu Güvenliği Ağlarında Entegre Sanal EPC ile Bağımsız eNode-B Tasarımı” (Bu belge, ana taşıyıcı bağlantısı olmadan hizmet sağlamak için kendi entegre sanal EPC'sini dağıtan bağımsız bir eNode-B mimarisi sunmaktadır. Önerilen bağımsız eNode-B'ler ayrıca merkezi bir EPC yapısına ihtiyaç duymadan kapsama alanını genişletmek için birbirleriyle ana taşıyıcı bağlantısı kurmak üzere tasarlanmıştır. Bu belgenin kapsamına giren PSN'ler için bağımsız LTE çözümleri, esneklik, sağlamlık, dinamiklik ve yüksek kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bağlı veya bağlı olmayan bağımsız eNode-B'lerle ilgili temel LTE işlevleri ve diğer tasarım zorlukları bu makale aracılığıyla tartışılmaktadır.)
  • Cihangir Beşiktaş, Didem Gözüpek, Aydın Ulaş, Erhan Lokman Özcan Özyurt ve Kazım Ulusoy tarafından hazırlanan Esnek Bant Genişliği Tabanlı Sanal Ağ Gömme.( Makale, sanal ağ topolojisi, bant genişliği ve konum dahil olmak üzere çeşitli kriterlere göre fiziksel ağlara gömülü olan Yazılım Tanımlı Ağlar (SDN) tabanlı sanal ağ üzerinedir.

Diğer Haberler

Tüm Haberler