Leading the way for today’s and tomorrow’s communication technologies
Chunghwa Telecom ve Netsia Netsia SEBA+ Deneme Platformunun Entegrasyonunu Başarı ile Tamamladı
Gain control with real-time insights from your network, customers and services
Ağınızdan, müşterilerinizden ve hizmetlerden alınan gerçek zamanlı bilgilerle kontrolü ele alın.
Home 1

ARAŞTIRMA & YENİLİK

Argela'nın misyonu sadece bugün için çözümler sunmak değildir; iletişimin geleceği için yenilikçi teknolojiler üretmektir. Bunu, kapsamlı telekom deneyimimizi titiz, dinamik bir araştırma ve geliştirme sürecine uygulayarak yapıyoruz.

Hedefimiz nedir? Yazılım tanımlı ağ iletişimi (SDN) ve ağ işlevleri sanallaştırmasına (NFV) odaklanarak 5G hareketinde lider konumumuzu sürdürmek.

Eski ağ işlevlerinin yazılımlaştırılması için SDN ve NFV kullanıyoruz ve ticari sınıf, kullanıma hazır ekipmanların kullanımıyla temel altyapıyı da sanallaştırıyoruz.

Bu alanlardaki uzmanlığımızı keskinleştirmek ve kendimizi gelecekteki keşiflere ve yeniliklere hazırlamak için üniversiteler, araştırma kurumları ve endüstri lideri stratejik ortaklarla el ele çalışıyoruz.

Shutterstock 1569228598

TOPLUMSAL GÜVENLİK & SAVUNMA

Argela, yüksek güvenlikli iletişim durumlarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış kamu güvenliği çözümleri aracılığıyla toplulukları ve ulusları güvende tutmaya yardımcı olur. Mobil, güvenilir ve yüksek bant genişliğine sahip çözümler sağlama konusunda en üst noktadayız.

Üst düzey çözümlerimiz günceldir. Artık, devlet kurumları ve kamu güvenliği kurumları, hücresel teknolojinin taktik çözümleri dağıtmanın çok daha çevik ve uygun maliyetli bir yolu olduğunu her zamankinden daha fazla biliyor. Zengin özelliklere sahip, geleceğe yönelik çözümlerimiz, geleneksel özel iletişim sistemleri çözümlerinin faydalarını aşmaktadır.

Home 3

TELEKOMÜNİKASYON

Taşıyıcı sınıfı çözümler, telekom operatörleri, düzenleyici kurumlar ve devlet kurumları için bir zorunluluktur. Bunu bilen Argela, verimlilik ve zeka konusunda öncülük eden bir dizi telekom ürünü üretmiştir. Sağladığımız hizmetler, ölçeklenebilir, açık ve en son gelişmelere ayak uydurabilen endüstri standartlarına uygunluğun zarif bir karışımıdır.

Günlük düzeyde, ağımız ve abone analizi hizmetlerimiz, müşteri deneyimini iyileştiren kesin çözümler aracılığıyla kesintileri ve gereksiz operasyonel giderleri önler. Sizi ek OPEX'ten kurtarırken, VoIP ve OTT çözümleri aracılığıyla yeni gelir akışları da oluşturuyoruz.

Ayrıca, mobil operatörlerin ve düzenleyici kurumların dolandırıcılığı ve dolayısıyla büyük vergi kayıplarını engellemesine yardımcı olabilecek uçtan uca cihaz ve yasal kayıt çözümlerinde de uzmanız.

HABERLER & ETKİNLİKLER

Argela yeni ofisini İzmir'de açtı

Devamını Oku
Azercell/Argela Basın Bülteni

Basın Bülteni5 milyonu aşkın online aboneye sahip olan Azerbaycan’ın öncü telefon operatörü Argela, Eş Zamanlı Veri Denetimi (RTM) ve Müşteri Hizmetleri İdaresi’ni (CEM) çözümünü başarıyla Azercell mo...

Devamını Oku
Netsia’nın Yeni Teknolojisi aracılığıyla Türk Telekom ve Juniper Networks Partner Oldu

Juniper Networks ve Türk Telekom ortaklaşarak Arttırılmış Açık RAN Gelişimi ve Dağıtımı Yeniliğini başlattı.Ekspertize ve 5G ve cloud-native-networke yapılacak olan gelişmiş yön değişimi ticari dağıtı...

Devamını Oku