Hakkımızda

Titizlikle oluşturulmuş ürünlerimiz ticari, kamu güvenliği ve savunma sektörlerinde çözümler sunmaktadır.
About Hero

Argela, 5G telekom devriminin öncüsü olmaktan gurur duyuyor. Müşterilerimizin gelirlerini ve müşteri memnuniyeti ölçümlerini artırabilmeleri için kendimizi inovasyona adadık. Argela'nın yetenekli ekibi, kayıpları ve operasyonel giderleri en aza indirmek için benzersiz stratejilerimizi de uyguluyor.

Titizlikle oluşturulmuş ürünlerimiz ticari, kamu güvenliği ve savunma sektörlerinde çözümler sunmaktadır.

Argela'da yenilik bizim tutkumuzdur. İşe gittiğimiz her gün, geleceğin iletişim teknolojilerini geliştirmek için araştırma ve inovasyonun sınırlarını zorlamak istiyoruz.

This drive for the future has put us at the leading edge of the 5G movement. As leaders in this movement, we’re generating intellectual property rights for the 5G-enabling technologies that are necessary to this tech revolution. AGeleceğe yönelik bu hamle, bizi 5G devriminin öncüsü konumuna getirdi. Bu hareketin liderleri olarak, bu teknoloji devrimi için gerekli olan 5G'yi etkinleştiren teknolojilerin fikri mülkiyet haklarını üretiyoruz.

Argela'nın Kalite Politikasına buradan bakabilirsiniz: Argela Kalite Politikası


Çeşitli Sektörlerde Başarı

Ancak geleceğe yönelik çabalarımızla sınırlı değiliz. Argela'nın günümüz teknolojisine yönelik çözümleri ve ürünleri, telekom, kamu güvenliği ve savunma arenaları dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde güçlü bir varlığa sahiptir. Güçlü çözümlerimiz, bu sektörlerin her birindeki kuruluşların operasyonlarında, müşteri memnuniyetinde ve büyümesinde başarılı olmalarına olanak sağlamıştır.


Fikir Öncüleri ile İşbirliği

Telekomünikasyonun geleceği ve mevcut müşteri koleksiyonumuzla ilgili çalışmalarımıza ek olarak, enerjimizi dünya çapında teknoloji şirketleri, konsorsiyumlar ve üniversiteler ile ortak girişimlere adadık.

Portfolyomüzün İçeriği:

  • Programlanabilir RAN
  • Yazılım tanımlı ağlar
  • Ağ performansı izleme ve abone analitiği
  •  Kamu ve savunma için küçük hücreli çözümler (3G ve LTE)
  • Bulut tabanlı video gözetimi ve sinyalizasyon uygulamaları


Uluslararası Etki

10 yılı aşkın süredir sektörde lider olan Argela, dünya çapındaki şirketlerle ilişkilerini geliştirmiştir. Türkiye'de, Ankara ve İstanbul ofislerimiz, telekom operatörleri, devlet ve ulusal savunma için telekom ve kamu güvenliği çözümleri sunmaktadır.

Türkiye'nin ötesinde, Sunnyvale, CA ofisimizin Amerikan teknoloji hareketiyle yakın bağları olduğu Orta Asya, Orta Doğu, Afrika ve Amerika Birleşik Devletleri'nde varlığımız öne çıkıyor.